Dobra kob, junaci!

Službeno smo online!

 

Gnomovi još prtljaju ispod haube, tako da su moguće promjene pokojeg cincilatora i dvije-tri gefufne, ali mimo toga Cygnusova web stranica je dostupna za širu i užu javnost. Radujte se narodi!

 

Drago mi je da ste dolutali do našeg kutka Interneta 🙂 Ako ne znate što je Cygnus i tko su labudovi, bacite pogled na “Tko smo mi, pobogu?” i projekte koje smo do sad radili. Ako znate tko smo, bok mama!

 

Ako ste zainteresirani za kreativni i/ili umjetnički rad bilo kojeg oblika (Pišete? Izvrsno! Plešete! Izvrsno! Šminkate? Izvrsno! Krojite? Izvrsno! I tako unedogled.) javite nam se na drustvocygnus@gmail.com ili preko naše Facebook stranice koja se možda nalazi ovdje. Ne znam ja, morat ćete kliknuti i provjeriti.

 

Obavezno lajkajte našu FB stranicu iz dva razloga:
1) Usrećit ćete Isusa.

2) Pravovremeno ćete biti obaviješteni o svim novim projektima, pozivima i audicijama koje ćemo objavljivati 🙂

 

Stoga bookmarkajte ovu stranicu, trk na FB i bacimo se na rad 🙂

 

Ljubim ruke!